ALTERNATIVA, KTEROU OCENÍTE


Kdo jsme

BETOSAN s.r.o. jako výrobní firma byla založena v roce 1992.

Ve své činnosti navázala na úspěšnou činnost stejnojmenné konzultačně-expertní firmy orientované na diagnostiku železobetonových konstrukcí a poradenství v oblasti jejich oprav. Prudký rozvoj oblasti sanací železobetonu poznamenaný mimo jiné absencí vhodných a zejména cenově dostupných materiálů na tuzemském trhu urychlil rozhodnutí zaměřit činnost firmy z oblasti diagnostiky spíše do oblasti výrobní. Tento posun v činnosti firmy byl pak v roce 1992 završen založením firmy BETOSAN s.r.o. jako firmy specializované na výrobu maltovin a hmot právě pro oblast oprav betonu a železobetonu.

Cílem bylo nabídnout profesionálně formulované hmoty, které by byly alternativou k hmotám dováženým. A to nejen alternativou cenovou při plné technické srovnatelnosti výrobků, ale alternativou z hlediska aplikačního servisu, alternativou z hlediska pružnosti a operativnosti dodávek a v neposlední řadě i alternativou řešící individuální a často velmi specifické požadavky zákazníka, kdy firma BETOSAN s.r.o. byla schopna nabídnout materiálové řešení „na míru“ s neustálým akcentem na vysokou úroveň kvality dodávaných hmot.

Firma BETOSAN s.r.o. se záhy etablovala na stavebním trhu jako největší tuzemský výrobce specializující se na sanační hmoty, speciální maltoviny, hydroizolační maltoviny a další produkty takzvané stavební chemie a své vedoucí místo si udržuje i nadále nejen objemem produkce, ale i šíří nabízených výrobků.